SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
Viti i ndërtimit :
2013
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
43948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Lipjan ne lagjen Bajram Gashi rruga mbas xhamies, Shtepia ka 4 ari oborr.

Shtepia eshte tri kateshe e banushme, vetem qe 7 muaj e ndertuar me te gjitra orendit me te gjitha dokumentet dhe te gjitha kushtet qe i duhen nje shtepie per banim, bejme edhe ndrrim me ndonje banes ne prishtine per informacione me te hollsishme kontakto ne numrin , +37744703256 ose ne 044 676 572 Ju mirpresim.
Informata rreth publikuesit
Astrit
Lipjan
044-676-572
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »