SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5.69 ari truall afer Auto sallonit Endriti
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:00
ID e produktit :
43952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5.69 ari truall afer Auto sallonit Endriti ne Qagllavice. Trualli ka nga te dy anet rruge, ku rruga kryesore eshte e shtruar me kubeza. Vendi eshte i banuar dhe eshte shume i pershtatshem per ndertim shtepie dhe ploteson kushtet per jetese. Trualli ka gjeresin 35 metra dhe gjatesin 16 metra, ka mundesi per 2 troje. Ka infrastrukuren e nevojshme ujin me kanalizim, rrymen etj, Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 10.000 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »