SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepi ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
43966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me rreth 2 Ari oborr.
Shtepi dy kate e ndertuar .
Kati I pare posedon: sallon se bashku me kuzhine, nje dhome dhe nje banjo.
Kati I dyte posedon dy dhoma gjumi dhe nje terase.
Dyshemeja ne katin e pare eshte e tera llaminat, ndersa ne katin e dyte e tera patos.
Poashtu ne oborr gjendet nje objekt dy katesh, kati i pare nje depo dhe kati I dyte nje dhome , si dhe garazha .
Shtepia posedon infrastrukture te plote, dhe gjendet afer qendres se qytetit.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »