SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 63m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
43970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe me sipërfaqe prej 63m2 në Fushë Kosovë, afër shkollës "Mihal Grameno". Banesa ka: Sallon me kuzhinë, dhomë të gjumit, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa është në fazën e përfundimit të ndërtimit të vrazhdë, dhe pritet të përfundohet deri në fund të këtij viti (2014).
Sipas projektit, banesa ka edhe hapsirën për parking.

Numri kontaktues: 049 180 768
Informata rreth publikuesit
Pajtim
Pristina
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »