SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet , nderrohet ose ipet me qira Objekti me 950m2 afer germis
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '14
Madhësia :
950 m²
ID e produktit :
43971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme , shesim dhe nderrojme objektin 950m2 .
Objekti posedon : 9 Dhoma gjumi ( te gjitha dhomat posedojne banjo + kondicioner ( klim ) + shtrat per 2 persona (qift ) + TV Beko 42inch led . 1 Sallon me 150 m2 me gjithe kuzhine .
Ashensorin per 4 persona .
Tarasen me 200 m2 .
Pishinen e mbrendshem .
Fitnesin .
Sistem te kamerave te sigurimit .
Garazhen per 1 vetur .
Parkingun per 6 vetura .
5 Wc neper te gjitha koridoret e objektit .
Nxemjen qendrore me sisteimin me te ri me pilet.
Objekti gjindet ne Prishtine te rruga e Bledit ( te vneshnat ) afer germis . Objekti eshte i hapur si Hotel .
Te gjithe te interesuarit mund te na kontakojne ne kete number + 377 45 602 300
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »