SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera në breg të diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
43972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap Banesë me qera në lagjën "Bregu i Diellit" zona jug afër qendres tregtare te gjelber ose afer ambullantes ne breg te diellit

Banesa e renovuar edhe e mobiluar teresisht me te gjitha paisjet e nevojshme. Kuzhin, Ballkon, Dhome tfjetjes, Dhome per femi dhe 2 shpajza
Informata rreth publikuesit
Besarb
Prishtinë
049100411
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »