SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj dhoma me qera
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
16 m²
Ekstra :
Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
44021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj dhoma me qera me nga 2 dhe 3 shtreter,Gjendemi ne lagjen Kalabria Prishtine afer UBT-s ,Cmimi per person eshte 50euro
Informata rreth publikuesit
Florian
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »