SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepi ne Shitje
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
44028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia dy kate me 1.4 Ari oborr.

Kati i pare posedon: sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje banjo.

Kati i dyte : tri dhoma gjumi dhe nje banjo.

Dyshemeja e tera ibercuk, dyer prej druri , dritare prej druri dhe plastike.

Infrastrukture e plote.

Lokacioni “Lagjja e Spitalit”.

Çmimi eshte 60.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »