SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 75m2 kati 1 në lagjen Aktash
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
44048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, (te Auto Shkolla ABIS perball Fakultetit te Edukimit), me sipërfaqe 75m2 kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë të ndar me trapezari, 2 dhoma të fjetjes, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Komplet e mobiluar. Banesa është shum e përshtatshme për Zyre dhe veprimtari te ndryshme.

Çmimi:320€.
Është I diskutushëm.

044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net 
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »