SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 55m2 kati 3 në lagjen Kodra e Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
44049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (afër Sh.F. "Ismail Qemaili") me sipërfaqe 55m2 kati 3-të. Banesa ka sallon, kuzhin të ndar me trapezari, dhomë gjumi, shpajz, ballkon dhe banjo. Komplet e mobiluar

Çmimi: 250€

044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net 
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »