SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 85m2 kati 7 në Kalabri Kullat e Arabve
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '14
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
44051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe

Lagjja Kalabria - Kompleksi Kullat e Arabve
Kati 7,
Siperfaqe 85m2,
Komplet e mobiluar,
Renditja: dhome dite me kuzhine, 2 dhoma te fjetjes, 2 ballkona, 1 banjo, dhe koridor.

Çmimi: 250€

044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net 
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »