SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira kati 2, i shtëpisë, 4 dhomëshe me sipërfaqe 120m2 në lagjen Kodra e Diellit,
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
44052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira kati 2, i shtëpisë, 4 dhomëshe me sipërfaqe 120m2 në lagjen Kodra e Diellit, (përball Postës së Vogël). Kati ka hyrje të veqantë, oborr dhe parking, sallon me kuzhinë, 3 dhoma të fjetjes, korridor, banjo dhe 2 ballkona. Komplet e Mobiluar. Shtëpia është sistem banesor, ka hyrje te veqant.

Çmimi: 350€

044443349
038248165
www.prona.net 
info@prona.net
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »