SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall 12 ari me shtepi 450m2 ne bazhderhane.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '14
ID e produktit :
44060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 450m2 me truall 12 ari. Shtepia ka te instaluar rrymen, ujin, nxemjen si dhe suvatimin e brendshem.
Gjendet ne pjesen e poshtme (perendimore) te shkolles se mesme te mjeksise afer ish redbullit.
Mund te bejme marrveshje edhe me ndarje te truallit
Informata rreth publikuesit
privat
Prizren
+38649410620
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »