SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira në Dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:07
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa në Arberi ishë Dragodan, te komuna e re, kati i V, banesa posedon 1 dhomë të fjetjes, 1 dhomë të dites me kuzhin, koridor,banjo dhe 1 ballkon e mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne.
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »