SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj lokalin me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '14
Madhësia :
15 m²
ID e produktit :
44072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalin me qera ne qender te Prishtines. Lokali gjendet perballe hotel Prishtina dhe eshte i renovuar se voni. Eshte shume i pershtatshem per biznes. Per me shume info me kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044508453
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »