SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3dh ne qender - ECOIMPEX
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
44073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qender, shitet banesa 3 dh, siperfaqes prej 90m2 por faktikisht ka 100m2, kati i I-rë, me nxehje qendrore. Banesa ka: 2 dh fjetje, 1 sallon + kuzhin, paradhome, 1 banjo, 1 WC, 1 shpajz dhe 1 ballkon. Eshte e mobiluar dhe rinovuar në tërësi. Çmimi: 165.000 euro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »