SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '14
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
44083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ka 77m2 dhe gjendet në qendër të qytetit , posedon 24 orë ujë ,ka tualet,është i rinovuar tërësisht , me kabllo të reja , gypa të ri të ujit , dhe pllaka të reja , ka kabllo të veçanta për gjenerator dhe invertor , si edhe ka kabllot e kamerave , është i përshtatshëm për çfardo lamie , për informata më të hollsishme na kontaktoni në numrat e telefonit : 044-197-481 dhe 049-197-481
Informata rreth publikuesit
Ejup
Vushtrri
044/049-197-481
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »