SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes truallin 7ari 13m.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '14
ID e produktit :
44103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli ndodhet në mahallen e Geces ( Rr.Dëshmorët e Lirisë nr.69 afër spitalit rajonal "Isa Grezda" në Gjakovë . Mund të na kontaktoni në numrin e telefonit 045 - 274 - 270 .Trualli preferohet edhe per banesa ,hotele dhe gjendet ne hyrje te lagjes .
Informata rreth publikuesit
Ardi
Prishtinë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »