SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Prishtinë - Emshire
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
4412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira në lagjen Kalabria ishë Emshiri, kati i IV, banesa posedon 2 dhoma te fjetjes, 1 sallon me kuzhin, koridor, banjo dhe 1 ballkon e mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne, preferohen familjar.

300 euro i diskutushem
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »