SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa tridhomëshe e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës
Çmimi :
€99,850.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
44120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa tridhomëshe kati i 6-te e mobiluar në Dardani, afër Postës së Re & Qerdhës. Banesë e renovuar tërësisht, me termoizolim mbrenda dhe jashtë, ujë 24h, me mobile të reja moderne nga druri. Kuzhinë, sanitare dhe dritare të reja. Pamja nga banesa është jashtzakonisht e bukur me orientim jug-perëndim. Lifti gjithëherë është në shërbim. Ka ambient të pastër, të këndshëm dhe të qetë. Ka edhe bodrum në katin pëdhesë (4m²)
Banesa ka kete renditje hapesirash :
- Qendrimi ditor me kuzhine e trapezari
- 2 Dhoma te fjetjes
- Banjo
- Ballkoni
- Koridori
Posedon dokumentacion te rregullt, shitet me mobilje.
Qmimi eshte 99.850, qmimi i diskutushem.

Agjensioni DION
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
viber 0037744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »