SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira te Parku i Qytetit
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
4413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira shtepia te Parku i qytetit, shtepia posedon 2 kate , një sallon me kuzhin, 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo, garazhen dhe oborrin e mobiluar komplet

Çmimi 350 euro
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »