SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dy troje ekskluzive ne Sofali - Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '15
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
44131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 2 troje ne Sofali afer bazenit te Germise ne Prishtine. Njeri eshte 8 ari dhe tjetri 11.5ari, me mundesi ndarje ne 4-5 ari. Trojet kane infrastrukturë komplete dhe leje ndërtimi. Informatat në tel: 044 129 650.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
044966008
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »