SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
44173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka rreth 70.0 m2, me nje dhome te ndejës, dy dhoma gjumi, kuzhinë me tryezari banjo dhe ballkon. Gjithashtu e mobiluar e tëra. Posedon ashensor funksional.

Adresa: Bregu i Diellit Ll 13/20 (Kati i 5-të me letra, mirpo i bie me qenë kati i 4-të sepse i 1-rë është në katin përdhesë)- Prishitnë.


Banese eshte e kyqun ne sistemin e ngrohjes nga termokos, kështu që, përspo pagesës së energjisë elektrike, ujesjellesit, berllogut duhet që të paguhen edhe nxemjet qendrore.
Informata rreth publikuesit
fuad
Prishtinë
044558520
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »