SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE QENDER
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira në Qënder të Prishtines, Perball ishë Objektit te Rilindjes, kati i III, banesa posedon 1 dhom te dites me kuzhin, 1 dhom te fjetjes, koridor, banjo dhe 2 ballkona, e renovuar dhe mobiluar komplet.
tel. 044 445 803 ose 049 643 293
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »