SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 96m2 ne Fushë Kosovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 96m2 në Fushë Kosovë , kati i VI, ndertim i ri me leje ndertimi
Banesa posedon :
2. dhoma te fjetjes,
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon.
Çmimi 430euro m2
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »