SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen 79m2 ne L.Spitalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:07
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
79 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 79 m2 në Lagje te Spitalit, ndertim i ri, me leje ndertimi , Kati i II,
Banesa posedon :
2 dhoma te fjetjes,
1 dhom dites me kuzhin,
- Koridorin,
- Banjon dhe
1 ballkon.
Banesa është ndertim i ri e perfunduar dhe e gateshme per banim.

Çmimi 750 euro m2 i negocjushem
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »