SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 48.50m2 ne Fushë Kosovë
Çmimi :
€24,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 48 m2 në Fushë Kosov ( perball Apollonis), Kati i VI.
Banesa posedon :
1 dhom te fjetjes,
1 dhom dites me kuzhin,
1 koridor,
1 banjo dhe
1 ballkon.

Çmimi 24.000 euro i diskutushem
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »