SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 80m2 në K.Diellit te Xhambazet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:07
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
4448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 80 m2 në Lagjen Kodra e Diellit te Xhambazet, ndertim i ri, me leje ndertimi, kati i V
Banesa posedon :
2 dhoma te fjetjes,
1 dhom dites me kuzhin,
Koridorin,
Banjon dhe
1 ballkon.
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »