SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 63.67m2 te Kodra e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 63.67 m2 në K.Diellit, te banesat e Bardha, Kati i III. banesa ësht në ndertim e siper, posedon leje ndertimi.
Banesa posedon :
1 dhomë te fjetjes, ( 12.05 m2 )
1 dhom dites ( 19. 87m2 )
1 kuzhin me tërpezari ( 8.66 m2 )
1 koridor, ( 5.09 m2 )
1 banjo dhe Wc ( 3.85 m2 )
1 ballkon. ( 7.11 m2 )
Çmimi 800 euro m2 i Diskutushem
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »