SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 86m2 në L.Dodona
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:07
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 86 m2 në Lagje Dodona afer Domit të Pleqve, Kati i VII, Lifti punon
Banesa posedon :
2 dhoma te fjetjes,
1 dhom dites me kuzhin,
1 koridor,
1 shpajz,
1 banjo dhe
1 ballkon.

Çmimi 800 euro m2 i dikutushem
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »