SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa në Qender
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa në qender Perball stacionite policis ( mbrapa Ringsit), kati i I, banesa posedon, 2 dhoma te fjetjes, 1 sallon me kuzhin, koridor, banjo dhe 1 ballkon e mobiluar komplet.

Çmimi 400 euro
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »