SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 95m2 në K.Diellit ( Mati 1)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:07
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 95 m2 në Lagje Mati 1, ndertim i ri, me leje ndertimi , Kati i III,
Banesa posedon :
2 dhoma te fjetjes,
1 dhom dites me kuzhin,
1koridorin,
1banjon dhe
2 ballkon.
Çmimi 750 euro m2 i diskutushem
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »