SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qender te sheshi Nënë Tereza
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira Banesa e cila gjendet në Qender te shieshi "Nënë Tereza", kati i V, banesa posedon 1 dhoma te fjetjes, kuzhinen, koridor, banjo dhe 1 ballkon e renovuar komplet, leshohet per zyre ose per banim.

Çmimi 250 euro
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »