SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia 3 kateshe(350m2 me oborr 45 ari)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
1990
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
44678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 3 kateshe me kuadrature 350m2 me oborr 45 ari me 60-70 trupa pemesh te llojllojshme. Ne fshatin Mramuer, lagjja Sutijsk ,ne krye te liqenit te Badovcit. Toke pjellore afer rruges se asfalltuar. E pershtatshme per ndertim te ndonje objeki per afarizem, fabrike etj etj.
Toka mundet te shitet edhe me parcelle prej 15 ose 20 ari pa shtepi me marreveshje.
Shtepia ka infrastrukture te ujit, kanalizimit. E mobiluar dhe e gatshme per banim.
Informata rreth publikuesit
Enver
Prishtinë
044152254
Mramur, Prishtine. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »