SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m2 në qender të Prishtines
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '14
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m2 në qendër të Prishtines, te Pallati i Rinis,kati i II,
Banesa posedon:
1 dhom të fjetjes,
1 sallon me kuzhin,
1 koridor dhe ,
1 banjo,
Banesa është e renovuar komplet, dhe me pmajen nga pllatoje e Pallatit te Rinis.

Çmimi 125.000 euro i negocjushem
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »