SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
ID e produktit :
4480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 86.70 metra katror. Banesa ka dy dhoma gjumi dhe sallonin me kuzhine. Banjo, terace, shapjz dhe koridor.
Banesa gjendet ne katin e VI-te dhe eshte ne rrugen "Kuvendi i Arberit" ne Ferizaj.
Eshte ndertim i Vizionit dhe behet e gatshme per banim ne fund te vitit te ri.


Per me shume informacione, kontaktoni Agjencionin per Patundshmeri "APP-PRONA" ne Ferizaj
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »