SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali ne qytet 75m2 - Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
ID e produktit :
4481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali prej 75m2 ne rrugen "12 qershori" lokali eshte ne funksion dhe per momentin eshte i leshuar me qera nga 800 euro ne muaj me kontrat 3 vjeqare lokali eshte prone shqiptari eshte i rregulluar ne menyre evropiane ka 3 metra parking para lokalit lokali eshte ne katin perdhes qmimi fillestar eshte 3500 euro/m2

Per info kontakto agjensionin PRONA ferizaj perball komunes

045/521-736
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »