SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
Madhësia :
34 m²
ID e produktit :
4484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali eshte 34m2 dhe eshte i leshuar me qera prej 450 euro ne muaj, eshte e leshuar me afat te gjate,

Cmimi fillestar eshte 4500euro m2 me mundesi marveshje.
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »