SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te Eurogoma ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
122 m²
ID e produktit :
4485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 122 metra katror.
Banesa ka 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo.
Banesa gjendet ne Rr. "Rexhep Bislimi" , perballe Eurogomes dhe gjendet ne katin e pare.
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »