SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender te Ferizajit
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
4486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne katin e 4 me saktesisht mbi PROKREDIT BANK ne qender te qytetit.
Banesa eshte prone shqiptari dhe eshte tersishte e mobiluar.
Ka 2 dhoma gumi, sallonin, kuzhinen, terasen shum te madhe me pamje nga qendra, shpajzin dhe nje paradhom.

Cmimi eshte 50000 euro.
Bartja behet brenda dites, numri kontaktues

045/521-736
Agjensioni PRONA
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »