SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa prej 87m2 ne qender te Ferizajit
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
4497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender perball gjygjit ne Ferizaj, banesa eshte ne katin e 3 eshte ndertim i vjeter por eshte e tera e renovuar dhe eshte pron shqiptari.
Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallonin, kuzhinen dhe posedon bodrumin me dokumentacion.

Cmimi eshte 45000 euro
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »