SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali ne shitje perball komunes - Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
4500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali prej 40m2 ne rrugen 12 qershori me saktesisht afer tergut te gjelbert.
Lokali eshte prone shqiptari dhe eshte i leshuar me qera per 4 vite qeraja eshte 400 euro ne muaj qmimi i lokalit eshte 3800ero metri katror.
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »