SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje te Tregu i Gjelbert
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa prej 89m2. Banesa gjindet te tregu i gjelbert kati 2, banesa posedon sallonin kuzhinen 2 dhoma gjumi shpajzin dhe 2 terasa. Eshte ndertim i ri dhe eshte e gatshme per banim
Cmimi eshte 35.000
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »