SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal ne shitje ne lagjen 12 Qershori - Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
4504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali prej 75m2 ne rrugen 12 Qershori. Lokali eshte ne funksion dhe per momentin eshte i leshuar me qera nga 800 euro ne muaj me kontrat 3 vjeqare lokali eshte pron shqiptari eshte i rregulluar ne menyre evropiane ka 3 metra parking para lokalit. Lokali eshte ne katin perdhes. Cmimi fillestar eshte 3000 ero meter katror
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »