SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa prej 106m2 ne Ferizaj
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
ID e produktit :
4505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne rr. e Gjilanit, perball sheshit Kemajl Hetemi ne Ferizaj.

Banesa ka siperfaqe prej 106m2 dhe gjendet ne katin e 6.

Banesa posedon te gjitha kushtet per banim dhe eshte pron shqiptari.

Shitjen e mundeson agjensioni PRONA.
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »