SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 350m2 në 5 ari truall në Kodrën e Trimave
Çmimi :
€119,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
45061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia e mobiluar 350m2, në 5 ari truall, afer Hotelit Princi i Arbrit në Kodrën e Trimave. Shtëpia është ndërtuar para 5 vjetëve dhe e rregulluar bukur si mbrenda dhe jashtë, oborri me gjelbrim, rrugica etj. Shtëpia ka bodrumin dhe 2 kate banimi.
- Përdhesa: puntori, garazha
Kati i parë:
- sallon, kuzhine, trepezari, 2 dhoma gjumi, 2 ballkona, banjo.
Kati i dyte:
- 4 dhoma gjumi, banjo, 3 ballkona
Shtëpia ka dokumentacion të rregullt.
Qmimi me mobile është 119.000 euro,
Bejme nderrim edhe me banesa.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »