SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Garsonjerka e mobiluar ne Mitrovice + Bodrumi - (Urgjent)
Çmimi :
€21,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
33 m²
ID e produktit :
45065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet garsonjerka (Salloni + Kuzhina + Banjo + Koridori) 33m2 + Bodrumi 4m2 ne qender te Mitrovices (te Halla e sporteve). Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e ||-te si dhe lifti punon nonstop.
Bodrumi eshte i mbyllur me celes.
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »