SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
ID e produktit :
4507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 8 ari truall ne rr.Zenel Hajdini. Trualli eshte rreth rruges kryesore dhe ka 2 lokale poashtu eshte edhe shtepia e banuar plotesisht truallin e rrethojn tri rrug dhe eshte teper i pershtatshem per cfardo lloj biznesi
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »