SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ ME QERA LOKALIN NE QENDER TE PRISHTINES ME QMIM SHUM TE VOLITSHEM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '14
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
45071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalin dhe podrumin ne qender te prishtines me qmim shum te volitshem.Lokali ka 90m2 kurse podrumi ka 115m2.
Informata rreth publikuesit
sevime
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »