SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa perball shkolles ekonomike - Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
4508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa perball shkolles ekonomike ne Ferizaj
Banesa posedon Sallon, Kuzhin, Banjo dhe 2 Dhoma gjumit.
Banesa gjindet ne katin e 4
Dokumetat ne rrgull pronari shqipetar edhe ndertim i ri.

Per me shum Kontatktoni ''Agjensionin Prona''
Informata rreth publikuesit
Prona
Ferizaj
045 521 736
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »